Hizmetlerimiz Neler Yapıyoruz?

Sizi anlatan, hedefinize
götüren modern
tasarımlar yapıyoruz.

Siz de güncel ve güvenli yazılım teknolojileri kullanılarak
hazırlanan bir web sitesine sahip olmak istermisiniz?

 
services-pic2

Yönetim

Alanlarında uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

home2-icons-big1
Web Tasarım

TuanaNet tasarım hizmetleri ile işletmeniz için kurumsal kimliğinize uygun internet siteleri oluşturur.

home2-icons-big1
Alan Adı ve Hosting

TuanaNet sizin adınıza alan adı ve hosting işlemlerinizin tescil ve teknik takibini yapar.

home2-icons-big1
Seo Hizmetleri

TuanaNet Optimizasyon ve raporlama hizmetleri ile internet sitenizden daha fazla dönüş almanızı sağlar.

home2-icons-big1
Sosyal Medya

TuanaNet işletmeniz için sosyal medya kanallarını internet siteniz ile eş zamanlı yönetir.

Tüm Hizmetlerimiz

slider-icons-big1
Web Tasarım

Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Sorunsuz kodlar yazıyoruz. Planlı çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz. Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Portföyümüzdeki yüzlerce web sayfalarına yenilerini ilave ediyoruz. Aslında en önemlisi bugün yapıp yarın kaybolmuyoruz.

slider-icons-big1
Alan Adı ve Hosting Hizmetleri

Sizin adınıza alan adı ve hosting işlemlerini tescil ve teknik takibini yapıyoruz. Yenileme süresinden önce sizi uyarıp, sitenizin kapanmasını önlüyoruz.
1- Güvenli iş ortağı ile çalışırız 2- Alan adı danışmanlık hizmeti 3- Ücretsiz teknik destek 4- Hızlı ve Güvenli Sunucular 5- Aktif Yedekleme Sistemi 6- Linux & Windows Seçeneği

slider-icons-big1
Seo Hizmetleri

Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön plana çıkabilmenizi ve sitenizin internet alanındaki verilerini Google SEO ile sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorunda ön sıralara taşıyoruz. Kapsamındaki birçok hizmetle internetten marjinal faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.

slider-icons-big1
E-Ticaret Siteleri

Müşterilerinizin 24 saat ulaşabileceği, elektronik ortamda alışveriş yapabileceği, internetin olduğu her yerde mağaza sahibi olmanın en kolay ve ekonomik yolu. Personel ve kira giderlerinin olmadığı bu yapı sizi dünya pazarıyla buluşturuyor. Düşünülerek adımlanmış tasarımlarımız ve teknik altypapımızla sürekli destek veriyoruz.

slider-icons-big1
Özel Yazılım

Şöyle bir yazılım olsa işimiz ne kadar kolaylaşırdı" diyeceğiniz, işyerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Problemlerinizi yerinde tespit edip, çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz. Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yani sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz.

slider-icons-big1
Marka Patent Tescil

Benzer ürünleri yada hizmetleri başkalarının ürün yada hizmetlerinden ayırt etmek üzere kullanılan yada belirli bir hizmetin sunulması sırasında kullanılan AYIRT EDİCİ İŞARET marka olarak tanımlanmaktadır. Sözcükler, Sayılar, Harfler, Şekiller, Ürünün Şekli veya Ambalajı ile bunların birlikte sunuluşları marka olarak değerlendirilmektedir.

slider-icons-big1
Toplu Sms Sistemleri

İster PC'den ister laptopdan isterseniz tablet bilgisayarınızdan, internetin olduğu her yerden sms gönderebilirsiniz. Kredi kartı ile 7/24 toplu sms alımı yaparak anında hesabınıza yükleyebilirsiniz. Tüm operatörlere sizin belirlemiş olduğunuz başlıkla mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Mesajlarınız anında yerine ulaşır. Detaylı raporlardan gönderimlerinizi takip edebilirsiniz.