Hakkımızda Biz kimiz?

Tasarımcıyız

Web Tasarım ve Yazılım konusunda uzmanız.

Güçlü ve güvenli yazılım teknolojileri ile modern tasarımları birleştirerek profesyonel web siteleri yapıyoruz.

Referanslarımız

Biraz kendimizden bahsedelim.

Fethiye'de kurulan firmamız, 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olup, piyasada kendisine saygın bir yer edinmiş, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak işinin her zaman arkasında olmuştur.

Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting , SEO, E-ticaret, Panoramik Sanal Tur, Toplu Sms Çözümleri, Marka Tescil gibi alanlarda çalışmalar yapan firmamız, internet tabanlı bütün hizmetlerde müşterilerine hem uygun fiyattan çalışma imkânını, hem kaliteyi, hem de iş sonrası desteği sonuna kadar sunmuştur.

İlk Önce Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimseyerek, Kaliteli - Ekonomik - Uzun Ömürlü hizmet sunmayı amaçlayan firmamız kurumsal yapısı ile gerek Muğla içindeki müşterilerine, gerekse diğer illerde bulunan müşterilerine Kesintisiz ve Sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Web Tasarım alanında firmalara özel tasarımlar hazırlayarak, firmanın yapısına, pazarına ve isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Web Tasarım sonrasında müşteriler yarı yolda bırakılmamakta ve düzenli bir destek sağlanmaktadır. Bu sayede Web Tasarım hizmeti alan müşterilerimiz devamlı güncel, devamlı sorunsuz sitelere sahip olmaktadırlar.

Web Yazılımı noktasında hizmetlerini her geçen gün arttıran firmamız müşterilerinden gelen tüm isteklere cevap verebilecek kalite ve donanıma sahiptir. İnteraktif Uygulamalar, Web Uygulamaları, Firmalar Arası Veri Akış Uygulamaları ve daha birçok Web tabanlı yazılımları hazırlayan ekiplerimiz bu yazılımların güncel kalmasını ve sağlıklı olarak çalışmasını da sağlamaktadırlar.

Web Hosting alanında, Gerek Yurtiçi gerekse Yurtdışı data centerlarda bulundurulan Hosting paketleri ile daha hızlı erişebilir, daha fazla güvenlikli, daha az kesintili bir şekilde kullanıcılara hizmet sunulmaktadır. Düzenli olarak kontrol altında tutulan Hosting paketleri saldırılardan korunmakta, kesinti olmadan yayınlarına devam etmeleri sağlanmaktadır.

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu noktasında işinin ehli ve deneyimli arama motoru uzmanları ile çalışan firmamız, bu noktada sitenizi sağlıklı bir şekilde üst sayfalara taşımaktadır. Kısa sürede yükselmek yerine emin ve yavaş adımlarla sitenizi üst kısma çıkaran ekibimiz sizlere ve ekibinize siteyi kullanma ve üst sırada kalma teknikleri hakkında da bilgi aktarımında bulunabilmektedir.

Web Tasarım, Web Yazılım, E-Ticaret, Sanal Tur Hizmetleri, SEO, Web Hosting, toplu Sms Çözümleri ve Marka Tescil çalışmalarında müşterilerine Uygun fiyatlardan Kaliteli hizmet sunan ve bunu Kurumsal bir çatı altında yapan Tuananet Bilgi Teknolojileri olarak tüm müşterilerimize Teşekkür Ediyoruz...

Artılarımız

Bizi tercih etmeden önce artı yönlerimizi inceleyin.

Bilgi

Tecrübe

Araştırma - Geliştirme

Zamanında Teslim

Sınırsız Destek

Müşteri Memnuniyeti

Süreklilik

Müşterilerimizden

  • logo-01
  • logo-02
  • logo-03
  • logo-04
  • logo-01
  • logo-02
  • logo-02
  • logo-02